İletişim & Ulaşım

DREAM OF CAPPADOCIA'YA NASIL GELİNİR?

 • ARABA

  YAKIN MESAFELER İÇİN...

  Kendi araçları ile gelmeyi düşünen misafirlerimiz için Dream of Cappadocia olarak bizim önerimiz yakın şehirlerde yaşayan misafirlerimizin bu yolu tercih etmesidir. Uzak şehirlerde yaşayan misafirlerimiz için araba ile yapılacak yolculuk biraz yorucu olacaktır. Kapadokya'ya yakın bazı şehirlerimiz, uzaklıkları ve ortalama varış süreleri:

  • Ankara : 298 km, 3 saat
  • Konya : 280 km, 3 saat
  • Mersin : 280 km, 3 saat
  • Adana : 260 km, 2,5 saat
  Araba ile kapadokya yolculuğu Dream of cappadocia ya araç ile
 • OTOBÜS

  EKONOMİK ULAŞIM...

  Kapadokya ziyaretinize gelirken ulaşım aracı olarak otobüs tercihinde bulunacak olmanız halinde, araçta görevli kişiye ineceğiniz noktanın Uçhisar olduğunu iletmenizi rica ederiz. Uçhisar'a ulaştığınızda ise bizleri aramanız halinde iki dakika içinde yanınıza gelip, otelimize transferinizi ücretsiz sağlayabiliriz. Nevşehir Adnan Menderes Otobüs Terminali'nde inmeniz halinde ise geldiğiniz firmaya ait servisler ile de Uçhisar'a gelebilirsiniz. Servis beklemek yerine taksi ile ulaşımı da tercih edebilirsiniz. Yaklaşık 80,00 TL civarında tutacaktır. Ancak arzu ederseniz bizleri önceden iniş saatiniz ile ilgili bilgilendirmeniz halinde sizi terminalden otelimizin aracı ile alabiliriz. Bu hizmet için 50,00 TL transfer hizmet bedeli oda hesabınıza işlenecektir.

  Otobüs ile kapadokya yolculuğu Otobüs of cappadocia ya araç ile
 • ÖZEL JET

  ÖZEL JETİ İLE GECELEK OLAN MİSAFİRLERİMİZİN İÇİN

  Kapadokya ziyaretinize bir an önce başlamak için kendi jetiniz ile gelmeyi tercih etmeniz halinde, Dream of Cappadocia olarak Nevşehir Havalimanı'na inişiniz için sizin adınıza gerekli tüm izinler alınacak olup, en uygun saat hakkında sizlere bilgi verilecektir. İniş yaptığınız anda sadece size özel gönderilmiş bir aracımız ve size eşlik edecek personelimiz konforlu bir yolculuk geçirmenizi sağlayacaklardır. Araç içinde Kapadokya üzümleri ile yapılmış bir şarabınız ve meyve tabağınız size eşlik edecek olan personelimiz tarafından size servis edilecektir.

  Bu özel transfer Superior Suit rezervasyonu yaptırmış olan misafirlerimiz için ücretsiz olarak sağlanacaktır.

  jet ile kapadokya yolculuğu Otobüs of cappadocia ya jet ile
 • HAVA YOLLARI

  YOL YORGUNLUĞU OLMADAN...

  Kapadokya seyahatiniz için hava yollarını seçecek olmanız halinde Nevşehir Havalimanı ve Kayseri Erkilet Havalimanı'na biletinizi alabilirsiniz. Yaklaşık 1 saat 15 dakikalık bir yolculuğun ardından iniş yaparsınız. Her iki havalimanından da en kolay ve en ucuz otele geliş şekli havalimanı transfer hizmetini kullanmaktır. Arzu etmeniz halinde concierge ekibimiz sizin adınıza rezervasyon gerçekleştirebilir ve havalimanından otelin kapısına kadar gelişinizi en kolay hali ile sağlayabilir. 15-16 kişilik araçlar ile gerçekleştirilen bu yolculuk Nevşehir Havalimanı'na iniş yapacak misafirlerimiz için yaklaşık 45 dakika sürecek olup, Kayseri Erkilet Havalimanı'na iniş yapacak misafirlerimiz için ise 1,5 saati bulabilmektedir. Arzu ederseniz sadece size özel olacak bir araç havalimanına yönlendirebilir ve bu sürenin sizin için daha kısa bir hale gelmesini de sağlayabiliriz.

  ucak ile kapadokya yolculuğu ucak of cappadocia ya jet ile

Bizi bulun