GENEL BAKIŞ

#DREAMOFSTAY

Balonların dansını izleyin

Uçhisar Kalesinin hemen altında; Aşk Vadisi, Kızıl Vadi, Güvercinlik Vadisi ve Kayseri Erciyes Dağı manzaralı mükemmel bir terasta organik kahvaltınızı sabah balonların dansı ile keyfinizin doruklarında almak ve güne başlamak için mükemmel bir seçim yaptınız. Birbirinden zevkli döşenmiş ve Kapadokya’ya yeni bir soluk getiren sıra dışı 9 mağara ve taş oda ve suitlerin konforuna hayran kalacaksınız.

#DREAMOFMOMENTS

AŞIK OLMAYA HAZIR OLUN

Tüm vadilerini karşınıza alıp izleyebileceğiniz, başınızı nereye çevirseniz bir manzara ile karşı karşıya kalacağınız 360 derece manzaralı panoramik terasında konforlu oturma gruplarında alkollü ve alkolsüz içeceklerinizi yudumlamanın keyfini sürerken, hayatınızın unutulmaz anılarına bir yenisini daha ekleyeceksiniz.

Rezervasyon Yap

Rüyanın gerçek olması için

Dream of Cappadocia olarak benzersiz bir Kapadokya deneyimini sizlere yaşatabilmek için çalışıyoruz. Bölge hakkında derin bilgiye sahip personellerimiz, tavsiyeleri ve size özel olarak hazırlayabilecekleri bir tatil programı ile Kapadokya seyahatinizin hayatınızın unutulmaz anılarının arasında yerini almasını sağlayacaklardır.

Çocuklarınız için

Aile Süitlerimizde, çocuklarınız için ayrı bir odamız bulunmaktadır.

Konaklamanıza

Neler dahil?

 • 01

  Geniş Teras Alanı

 • 02

  Balon izleme Noktası

 • 03

  Kahvaltınızı istediğiniz zaman alma hakkı

 • 04

  Saat sınırlaması olmayan kahvaltı hizmeti

 • 05

  Beş Çayı