#DREAMKAHVALTI

KAHVALTI & BEŞ ÇAYI

Dünya’da eşi benzeri olmayan bir doğaya, tarihe ve güzelliğe sahip olan Kapadokya’nın en yüksek noktası olması itibari ile en güzel manzaraya hakim kasabasıdır Uçhisar. Kayseri Erciyes Dağı, Kızılvadi, Ortahisar Kalesi, Güvercinlik Vadisi, Aşk Vadisi, Avanos, Göreme Kasabası, Çavuşin Kasabası ve yüzlerce balonu karşınızda manzara olarak bulabileceğiniz rüya gibi bir kahvaltı keyfi terasımızda sizleri bekliyor olacak. Dream of Cappadocia olarak misafirlerimizi belirli saat aralıkları ile sınırlandırmaktan hoşlanmadığımız için, günün herhangi bir saati size özel taze olarak hazırlanacak olan serpme ve organik kahvaltınızı dilerseniz terasımızda, odanızda ya da restoranımızda servis etmekten büyük mutluluk duymaktayız.

Saat 17:00'de hamarat köy kadınlarının yapmış olduğu çörekler, börekler ve kurabiyeler ister teras alanında ister restoranımızda tadabilirsiniz. Birbirinden lezzetli ikramlarımız ile hoş sohbetler ile size Kapadokya bölgesinde dolaşacağınız ören yerleri ve müzeler hakkında bilgi vererek daha inanılmaz Kapadokya'yı keşfedeceksiniz.

#DREAMTERAS

LOUNGE & TERAS

Gün boyu sürecek olan Kapadokya’yı keşfinizin ardından damak tadınıza hitap edeceğine inandığımız aperatifleri seçebilir, terasımızda ya da farklı tasarımı ile sıcacık bir ortam sağlayan lounge alanımızda benzersiz Kapadokya şaraplarını tadabilir ve zengin içecek menümüze göz atabilirsiniz.

Mükemmel bir gün mükemmel bir kahvaltı ile başlar.